e-mail: [email protected]
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
кадър: БНТ
Не знам каква е тази вманиаченост да се вика премиерът Борисов в парламента, това каза в студиото на „Още от деня” по БНТ депутатът от ГЕРБ Димитър Главчев. Бившият председател на Народното събрание каза, че депутатите от партията му не пазят министър-председателя.
Не знам дали Борисов ще дойде в Народното събрание, той е в отпуск, коментира той. Според Главчев още вчера ГЕРБ са се усетели като опозиция. Той обаче подчерта, че партията е подкрепила решенията за проверка на финансовия резерв на държават, предложени от новите управляващи. Главчев беше скептичен за дейността на комисията за проверка на управлението на Борисов. Той даде пример за това, че 2009-а година по идея на ГЕРБ е създадена подобна комисия за проверка на предишното управление. „Спомняте ли си нещо да е произтекло от работата на тази комисия, която продължи 7-8 месеца?”, попита риторично той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 03:00
Рожден ден празнува Петър Стоянович
Дата: 25/06, 03:00
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 02:20
На 25 юни отбелязваме международния ден на моряка
Дата: 25/06, 02:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 25/06, 01:50