Булфото
Любопитна случка е имало преди срещата при президента Радев за новото правителство.
Председателят на парламентарната група на ГЕРБ Десислава Атанасова влезе в ролята на Пепеляшка преди консултациите с президента Румен Радев за сформиране на правителство.
Снимки в Интернет показват как обувката й се е изхлузила от крака по път към президентската институция, предаде Евроком.
Изглежда вицепремиерът Томислав Дончев не се е спуснал да й помага, а кандидат-премиерът Даниел Митов и пиарът на ГЕРБ Никола Николов са толкова съсредоточени към вратата на президенството, че вероятно не са разбрали за лекия дискомфорт на Атанасова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Радев в първата си реч като премиер: Галопиращи цени, рекордна инфлация, проблеми с бюджета, липсващи реформи, тежка икономическа и енергийна криза
Дата: 08/05, 10:50
Костадинов: Радев „ще продължи всички практики, срещу които се борим – на унищожаване на българската държавност и народност"
Дата: 08/05, 10:46
Простреляха 73-годишна жена във Варна
Дата: 08/05, 10:44
От българския град Несебър стартира 109-ата Обиколка на Италия
Дата: 08/05, 10:41
16-годишен е с опасност за живота след тежка катастрофа край Карнобат
Дата: 08/05, 10:31