Инженер от АПИ: 1200 машини чистиха пътищата, 633 продължават да работят


Дата: 02/02, 20:32

кадър bTV

редактор Веселин Златков

В момента няма затворени пътища на територията на България, има ограничения за камионите над 12 тона, това съобщи по bTV инж. Мирослав Ценов от АПИ. Той каза също, че за изминалие 24 часа общо 1200 машини са чистили заснежените пътища, а 633 продължават работата и в момента.

За съжаление има катастрофи заради черен лед,призна Ценов. Той коментира също, че големият брой произшествия с камиони от нас е заради това, че България е кръстопът за превозвачите, но няма изцяло изградена магистрална мрежа. Трафикът обаче е засилен заради протестните блокади, които до скоро имаше в съседните страни, обясни Ценов.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тръмп: Необходимо е ядрено споразумение, което да замени договора Нов СТАРТ с Русия
Дата: 06/02, 08:33

Безплатен куклен театър във Варна носи смях и поука с „Лакома мецана”
Дата: 06/02, 08:30

Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 06/02, 08:30

Васил Велев: По-добре да нямаме бюджет, вместо да харчим безконтролно
Дата: 06/02, 08:191 Коментар

Радев: Ограничаването на възможностите българите зад граница да гласуват е ограничаване на демократични права
Дата: 06/02, 08:132 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия