Снимка: Булфото
Кметът на Благоевград обяви понеделник - 25 май, за ден на траур във връзка с трагичните обстоятелства, при които загина непълнолетно дете, а друго пострада тежко. Това съобщават от местната общинска администрация във фейсбук страницата си.
Припомняме, че непълнолетно момиче беше открито мъртво пред жилищен блок в ж.к. „Струмско“ в Благоевград малко след полунощ на 24 май, а непълнолетен младеж беше намерен в критично състояние от другата страна на сградата и е транспортиран в болница в София с опасност за живота.
"Всички тържествени мероприятия на територията на общината се отменят. Там, където отмяната е невъзможна, събитията да започват с минута мълчание.
Концертът на площад „Македония” тази вечер от 20:00 ч. също ще започне с минута мълчание", уточняват от Община Благоевград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пламен Андреев: Абсурдно е да се твърди, че Черно море ще се разпадне
Дата: 30/05, 09:58
45 спасители ще се грижат за безопасността на плажа във Варна
Дата: 30/05, 09:53
Татяна Дончева: Глухи и слепи ли сте, не разбирате ли, че става заграбване на територия във Варна?
Дата: 30/05, 09:391 Коментар
Прокурор Бисер Михайлов: Като баща не бих предал сина си
Дата: 30/05, 09:304 Коментара
Шефът на ДНСК: Още през 2024 г. е установено незаконното строителство в местността край Варна
Дата: 30/05, 09:261 Коментар