Кадър Ютуб
Актьорът Джеймс Хенди, известен с ролите си във филмите „Джуманджи“ (1995) и „Топ Гън: Маверик“ (2022), е бил убит в Съединените щати, пише Los Angeles Times, цитира БТА и Факти.
Според вестника, сутринта на 3 юни мъж се е обадил в полицията, твърдейки, че току-що е убил "човек на греха“. Служителите са отговорили на обаждането в квартал Тарзана в Лос Анджелис, където са открили 81-годишния актьор с прободна рана.
Заподозреният в убийството, 44-годишният Майкъл Гледхил, е казал на полицията, че е мъжът, когото търсят. Впоследствие Хенди е откаран в болница, където е починал от раната си.
Джеймс Хенди се е появявал във филми като „Джуманджи“, „Арахнофобия“ (1990) и „К-9“ (1989). Последната му роля е в блокбъстъра „Топ Гън: Маверик“, където играе бармана Джими.
Варненци: Нещо гори на крайезерния път
Дата: 06/06, 14:39
Един загинал и четирима ранени при атака срещу риболовен кораб в Черно море
Дата: 06/06, 14:26
Откриха половин килограм канабис в тайник до оградата на детска градина
Дата: 06/06, 14:18
Премахват незаконната ограда на селището в Баба Алино пред погледа на земеделския министър
Дата: 06/06, 14:09