e-mail: [email protected]
кадър bTV
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Лилибет не е истинско име, това е фамилното галено име на кралица Елизабет II. Тя сама се е наричала така като малка, защото не е можела да произнесе цялото си име. Това каза в сутрешния блок на bTV Петя Дикова, която следи ситуацията около Хари и Меган и новото им бебе, което беше кръстено Лилибет.
„Другият прякор на кралицата е Cabbage (на английски - „Зелка“), това значи ли, че така трябва да се кръсти едно дете“, коментира Дикова. Тя добави, че се радва, че Пипи – както я наричат родителите ѝ, е останало извън кръщелното ѝ свидетелство.
Светската журналистка каза, че си е направила собствено малко проучване във Фейсбук, което е показало, че повечето хора у нас смятат името Лилибет за безвкусно.
Друга тема, която се коментира от българите с възмущение е, че Хари е решил да ползва 5 месеца отпуск по бащинство. От какво ще си вземе отпуск, пита се аудиторията, каза Петя Дикова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 05:30
Спортът по телевизията в събота 9 май
Дата: 09/05, 05:00
Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30
На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00