Кадър Нова Нюз
Нормално е, когато идва нова власт да има смени. Всеки иска да работи със свой екип. Тези смени не означават, че предишното ръководство не е вършило работа.
Това заяви в предаването "Денят на живо" бившият зам.-министър на енергетиката Явор Куюмджиев, който коментира темата за смяната на ръководството на БЕХ.
Трябва да дадем сто дни на новата власт. Те получиха пълна подкрепа и голям кредит на доверие. Като минат тези сто дни, тогава ще можем да коментираме каква енергийна стратегия предлага министър Ива Петрова. За мен новият екип в министерството е изграден от професионалисти, но те са на работа от две седмици. Нека мине време, за да коментираме как работят и какво са свършили", повтори той. "
"За мен в момента има проблем със запълването на мрежата на ЕСО и няма как да се извършват нови присъединявания. Това е предизвикателство, което трябва да бъде решено, а не произвеждането на електроенергия, защото в момента произвеждаме колосални количества електроенергия и отново изнасяме ток. Аз съм убеден, че в ЕСО ще се справят с този проблем, защото там са уникални професионалисти", завърши Явор Куюмджиев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Въоръжени убиха най-малко 16 души при две атаки в Хондурас
Дата: 22/05, 08:52
Абровски: Субсиевъдите са кърлеж, който ще отстраня от тялото на българското земеделие
Дата: 22/05, 08:48
Инцидент в американска военновъздушна база във Флорида, има ранени
Дата: 22/05, 08:342 Коментара
Захарова: Състезания без руски спортисти не може да бъдат големи надпревари
Дата: 22/05, 08:30
Министърът на туризма на посещение във Варна за началото на летния сезон
Дата: 22/05, 08:24