Булфото
Време е да спрем гонките и дрифтовете по пътищата! МВР започва мащабни действия срещу опасното шофиране. Това написа във Фейсбук вътрешният министър Иван Демерджиев.
Проверени са над сто мощни мотори и спортни коли при полицейска акция край Пловдив срещу дрифтовете и гонките, посочи министърът.
По негови данни специализираната операция е започнала след оперативна информация, че на територията на бензиностанция на Асеновградско шосе през социалните мрежи се събират мощни мотоциклети и спортни автомобили.
"На място нашите служители откриха 94 мотоциклета и 11 автомобила, снета е самоличността на общо 107 лица.
Това е само началото! В Министерство на вътрешните работи ще бъдем напълно безкомпромисни.", допълва вътрешният министър.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Екшън в центъра на София: Мъж опита да задигне кола с дете вътре след гонка
Дата: 18/06, 07:33
Разкриха наркооранжерия в Евксиноград, има задържан
Дата: 18/06, 07:26
Президентите на САЩ и Иран подписаха меморандума за прекратяване на близкоизточната война
Дата: 18/06, 07:20
Народно читалище „Отец Паисий“ показа таланта на децата си на „Здравей лято“
Дата: 18/06, 07:20
Русия атакува Киев с ракети
Дата: 18/06, 07:11