снимка: Булфото
Това ще бъде пета олимпиада за Лалова, която преди това представя България в Атина през 2004, в Пекин през 2008, в Лондон през 2012 и в Рио през 2016 година.
Голямата ни звезда в леката атлетика - Ивет Лалова, ще бяга само на 200 метра на Олимпиадата в Токио. Тя има и квота за 100 м, но е решила да съхрани сили и да се съсредоточи в дългия спринт.
Ивет отново почувства болки във възпаленото сухожилие по време на Балканиадата в Сърбия, където се пусна на 200 метра, но сега увери, че се чувства по-добре.
Освен нея квоти в леката атлетика имат още Мирела Демирева във високия скок, Габриела Петрова в тройния скок, Инна Ефтимова (100 и 200 м) и Тихомир Иванов във високия скос при мъжете.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гюров на последното заседание на кабинета: Министрите не се скриха зад унизителното оправдание "за два месеца толкова"
Дата: 07/05, 12:00
Браншовик: Ще има череши тази година, но се надяваме да има и нормални цени на пазара
Дата: 07/05, 12:00
Дамянова: Ако ПБ продължи досегашния модел, образът му бързо ще се изчерпи
Дата: 07/05, 11:58
Пиян шофьор на тир едва не събори къща в Харманли
Дата: 07/05, 11:43