e-mail: [email protected]
кадър Нова телевизия
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
България вече е в ролята на жертва по отношение на Шенген, защото отдавна сме изпълнили всички изисквания за приемането ни, това каза в предаването „Пресечна точка” по Нова телевизия политическият анализатор Георги Харизанов. Той подчерта, че оставането ни извън Шенгенското пространство е чисто политически въпрос.
„Не знам дали холандците знаят защо са против”, коментира Харизанов и каза, че ако се съди по центъра на тамошните градове, не е ясно как те изпълняват изискванията за Шенген, а ние не. Според него същото може да се каже и за френската столица Париж, където има много по-голяма опасност от престъпност и зони, в които не бива да се ходи, отколкото в София.
„Предпочитам да се разхождам спокойно в София и да не сме в Шенген, вместо да сме приети и да е като там”, коментира Харизанов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Съдът в Северна Македония потвърди отказа за лечение на Ива Михаилова
Дата: 21/08, 15:46
Откриха мъртъв генерал-майор от ФСБ в оставка в Москва
Дата: 21/08, 15:38
Намалената мощност на АЕЦ "Козлодуй": 5-ти блок работи нормално, има резервни мощности, няма проблеми с тока
Дата: 21/08, 15:34
Боен дрон камикадзе изплува на плаж край Истанбул
Дата: 21/08, 15:27
Времето във Варна в събота
Дата: 21/08, 15:26