Снимка Инстаграм
Аржентина постигна труден успех над Швейцария с 3:1 на 1/4-финалите на Световното първенство и ще се изправи срещу Англия в решителен сблъсък за място на големия финал. “Албиселесте” имаха нужда от продължения, за да постигнат така желаната победа.
Този път в герой за южноамериканския тим се превърна Хулиан Алварес, а очаквано на трибуните имаше куп легенди на световния футбол. Една от тях бе емблематичната “десетка” на Италия Роберто Баджо. След големият сблъсък той пусна снимка с Лионел Меси в социалните мрежи, пише Блиц.
“Благодаря ти Лео, за безценния подарък и за твоята обич. Обичам те, приятелю”, написа Баджо в “Инстаграм”, позирайки с Меси и фланелката на футболиста след срещата, която легендата на Барселона е подарил на италианската икона.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проверяват сигнали за жестокост към животни, използвани като атракция по Черноморието
Дата: 19/07, 14:58
Над 50% от българите са с наднормено тегло
Дата: 19/07, 14:451 Коментар
Сериозна глоба за сметопочистващата фирма във Варна за неизвозени отпадъци в кварталите
Дата: 19/07, 14:34
Ферибот със 116 души на борда потъна край бреговете на Гвиана, тече спасителна операция
Дата: 19/07, 14:26
Хаос на границата на Северна Македония с Гърция
Дата: 19/07, 14:18