Топла събота с температури до 34 градуса


14/08/2021, 07:49

Днес ще е слънчево. След обяд над планинските райони ще се развива купеста облачност и на изолирани места ще превали. Ще духа слаб до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 29° и 34°.

Над планините ще е предимно слънчево. След обяд ще се развива купеста облачност и на отделни места в Родопите ще превали краткотраен дъжд. Ще духа умерен североизточен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е около 22°, на 2000 метра - около 17°.

Над Черноморието ще е предимно слънчево. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са 28°-29°. Температурата на морската вода е 26°-27°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 02:30

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 02:00

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 02:00

Неймар се извини за шамара
Дата: 07/05, 02:00

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 07/05, 01:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия