e-mail: [email protected]
кадър bTV
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Младен Маринов и Христо Тезрзийски съжаляват чисто човешки за полицейското насилие, това каза в „Лице в лице” по bTV Десислава Атанасова от ГЕРБ. Тя обаче заяви, че въпросът с насилието трябва да се постави на принципни основа. „Имаше полицаи, които часове наред бяха замеряни, с разкъсани и поругани униформи”, изтъкна Атанасова.
„Забравихме ли жената с децата, чийто автомобил беше потрошен пред румънското посолство?”, попита депутатката от ГЕРБ. Според нея е било жалко, че днес преживяванията на битите по време на протестите са били използвани за извличане на политически дивиденти.
Моето лично мнение е, че наложените наказания на полицаите миналата година трябваше да са по-тежки, заяви Атанасова. Тя обаче коментира, че това, че един от тях е обжалвал наказанието си означава, че има и друга гледна точка към действията им.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кабинетът внася законопроектите си за цените и съдебната власт
Дата: 11/05, 07:28
Путин заговори за край на войната в Украйна
Дата: 11/05, 07:18
Учени: Гласуването може да удължи живота
Дата: 11/05, 07:12
Църквата почита Светите братя Кирил и Методий
Дата: 11/05, 07:06
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 11/05, 07:00