Младен Шишков от ГЕРБ заплаши Румен Радев с Иван Гешев


06/09/2021, 17:20

Снимка Фейсбук/Младен Шишков

Напрежението по оста ГЕРБ - Румен Радев продължава.

Депутатът от ГЕРБ Младен Шишков продължава започналата от сутринта словесна престрелка между бившия премиер Бойко Борисов и президента Румен Радев.

Припомняме, лидерът на ГЕРБ написа в свой пост в социалната мрежа, че "днес държавата ни е разделена от този, който е призван да пази нейното единство. Обединителят на нацията я потопи в омраза, несигурност и хаос. Затова сега се нуждаем от обединение".

Малко по-късно държавният глава, който бе на посещение в град Раковски, отговори, че "единствените думи на Бойко Борисов, които имат значение, са тези, които ще произнесе пред следващия главен прокурор", пише eurocom.bg. 

Ето какво написа Младен Шишков:

"Висша форма на лицемерие. Да посетиш града, чийто най-светъл празник пренебрегна насрочвайки избори точно тогава!

Да посетиш църква, пред която твоите предшественици спираха хората да влизат, а след това пребиваха в районното свещениците!

Да посетиш селото, чийто поминък затри от неспособност да управляваш държавата, за да дадеш празни обещания за пореден път!

Да си правиш предизборна кампания на гърба на хората, които 65 години бяха забравени от държавата, посрещнат от партийните активисти на най-мракобесната партия в историята на България!

И ако нечии думи ще бъдат важни пред следващия главен прокурор, то и настоящият има много да пита. Само след няколко месеца!

НАЙ-НОВИ"

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Сафридът на рибния пазар е между 4 и 9 евро за килограм, а пържен в ресторанта - до 15 евро
Дата: 22/06, 10:00

Коларова за Радев: Див популизъм!
Дата: 22/06, 09:53

Григор Димитров: Много съм добър в сгъването на дрехи
Дата: 22/06, 09:50

Финансист: Значимостта на долара намалява
Дата: 22/06, 09:47

Вицепремиерът Атанас Пеканов: Държавата не е против санкциите срещу Русия, ако те не са в наш ущърб
Дата: 22/06, 09:38

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия