Бабикян за срещата между Василев и Дончева: Ние в развод без брак не може да вярваме


08/09/2021, 10:33

Редактор: Недко Петров

e-mail: [email protected]

Кадър БНТ

Срещнало се е едно физическо лице с друго. Нито Радостин Василев, нито Татяна Дончева са председатели или заместник-председатели на партии. Ние в развод без брак не може да вярваме, интересното е, че господин главния прокурор реши да влезе във функциите си, да видим каква работа ще свърши.

Така по БНТ Арман Бабикян коментира срещата между Татяна Дончева и Радостин Василев, на която Дончева е предложила подкуп на адвоката, за да разцепи ИТН.

Дали ще продължим да работим с Татяна, зависи от фактите. Ние нямаме основание да вярваме или не вярваме, това не е религиозен спор. Фактите ни интересуват. Ако е вярно, никой не може да насърчи такова поведение, ако не е вярно, не трябва да насърчаваме обратния път за хвърляне на обвинение. Това са лични разговори, не мога да ги коментирам, достатъчно глупости се изприказваха в Народното събрание, допълни Арман Бабикян.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Магията на Жеравна сплоти хората
Дата: 23/08, 11:29

Обърнат бус на пътя между Орешак и Осеново
Дата: 23/08, 11:25

Локализираха пожара, обхванал три села край Симеоновград
Дата: 23/08, 11:25

Река Тунджа пресъхна
Дата: 23/08, 11:23

Раева: Надявам се да вземем три квоти за Олимпийските игри
Дата: 23/08, 11:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия