Кадър Фб
След като днес от ПБ не подкрепиха създаване на комисия за разследване на имуществото на Делян Пеевски Костадин Костадинов излезе с пост в социалната мрежа.
Ето какво пише той:
"Днес е второто заседание на парламента. Радевите хора върнаха стари практики на ГЕРБ и ДПС и очаквано бяха подкрепени от ГЕРБ и ДПС. На свой ред Радев върна жеста към Пеевски и Борисов, като неговата група отказа да подкрепи предложението за създаване на комисия, която да разследва Пеевски.
До момента имаше три ключови гласувания в парламента - за избор на председател, за избор на комисия по правилника и за избор на комисия за разследването на Пеевски. И в трите гласувания Радев, ГЕРБ и ДПС гласуваха заедно.
Към избирателите на Радев имам само един въпрос - как обяснявате това поведение на вашия избраник, уважаеми сънародници? Сигурен съм, че имате обяснение. Бихте ли го споделили с нас?"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хороскоп за петък: Овен - планиране; Лъв - инициатива; Стрелец - нови познанства; Козирог - дисциплина; Риби - чувствителност
Дата: 08/05, 04:30
На 8 май през 1886 г., търсейки лек за главоболие, фармацевтът Пембъртън създава Кока-Кола
Дата: 08/05, 04:00
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 03:10
Рожден ден празнува Анета Сотирова
Дата: 08/05, 03:00
Кристиано Роналдо и Лионел Меси загубиха няколко милиона последователи заради мащабна кампания на Meta
Дата: 08/05, 02:001 Коментар