Снимка Булфото
Двама са загинали вследствие на тежката катастрофа между кола и бус на АМ „Хемус“, в района на Шумен, която стана по-рано днес, съобщава "Фокус". Заради инцидента е въведена временна организация на движението от и към Варна в засегнатия участък между Шумен и Нови пазар.
Както Блиц писа по-рано, двете превозни средства са се сблъскали челно. Сигналът е получен след 12:00 ч. В лекия автомобил е имало петима пътници, а двама от тях са деца.
По първоначална информация от полицията в Шумен единият автомобил е навлязъл в лентата на другия. Предстои изясняване на причините за катастрофата.
Загинал е водачът, управлявал колата, и пасажерът до него. Другите пътници в автомобила са в тежко състояние и са транспортирани в болница.
Водачът на товарния автомобил е пътувал сам. Той е изкаран в контактно състояние и също е откаран в болнично заведение.
Въведена е временна организация на движението от и към Варна през АМ „Хемус“ в участъка от Шумен до Нови пазар. Водачите се пренасочват през път I-2 (стария за Варна).
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проф. д-р Елиза Стефанова беше избрана за ректор на Софийския университет
Дата: 07/07, 16:28
Проф. д-р Елиза Стефанова е първата жена ректор на Софийския университет
Дата: 07/07, 16:27
ПБ внася промени в Изборния кодекс за машинния вот, район „Чужбина“ и ограничението от 20 секции
Дата: 07/07, 16:23
Бюджетната комисия одобри на първо четене Законопроекта за бюджета на НЗОК за 2026 г.
Дата: 07/07, 16:16
75-годишна жена от Варна е в болница, след като автомобилът ѝ потегля сам и я повлича
Дата: 07/07, 16:05