Баскетболистите на Черно море Тича губят в Плевен

Дата: 23/10, 20:12

Кадър и видео You tube, НБЛ България

Баскетболистите на Черно море Тича записаха втора загуба в НБЛ. Варненският тим отстъпи като гост на Спартак със 66:98 (14:29, 18:20, 13:29, 21:20) в мач от третия кръг в Плевен.

Гостите не можаха да окажат съпротива и след като изоставаха на полувремето със 17 точки - 32:49, нещата бяха предрешени.

За утеха Черно море Тича успя да спечели само последната четвърт. Отборът обаче е сред първите осем с актив от 4 точки - победа и две загуби, при точково съотношение 204:271.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са!

За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .

Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!