снимка: МВР
Възрастна жена се издирва в района на Панчарево, съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) на Българския червен кръст.
От ПСС обясниха, че жената е изчезнала преди три-четири дни, а вчера от полицията са поискали съдействие за издирването ѝ, предава БТА.
Преди два дни от столичната полиция съобщиха, че се издирва 74-годишната Тоня Папукчиева - Бодурова. Жената е напуснала дома си в село Кокаляне около 16:00 часа на 20 май и оттогава е в неизвестност.
От Планинската спасителна служба отбелязаха също, че условията за туризъм в планините не са много добри. Навсякъде е облачно, валяло е много тези дни и е много мокро, посочиха от ПСС.
Според прогнозата за времето днес над планините облачността ще бъде значителна. На много места, главно в следобедните часове, ще има краткотрайни валежи от дъжд с гръмотевици. Ще духа умерен и силен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 14°, на 2000 метра – около 8°.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Министерството на иновациите поема управлението на три ключови държавни дружества
Дата: 29/05, 19:08
"Енерго-Про": Трафопостовете в "Баба Алино" не са наша собственост
Дата: 29/05, 18:591 Коментар
Благомир Коцев уволни дисциплинарно шефа на строителния контрол във Варна
Дата: 29/05, 18:50
Окончателно: Рангел Бизюрев получи 17 години затвор за убийството на Митко от Цалапица
Дата: 29/05, 18:42
Невзоров: С Варна е свързано бъдеще ми, искам да допринасям за развитието й
Дата: 29/05, 18:311 Коментар