Снимка Фейсбук Дани Каназирева
От ГЕРБ изразяват съмнение за честността на вота.
"Готви се манипулация на вота. Логично е да се броят разписките, за да се гарантира сигурността на резултата", това каза пред NOVA NEWS водачът на листата на ГЕРБ-СДС в Пловдив област Дани Каназирева.
Тя разясни, че с контролните разписки действително може да се контролира вота, те обезпечават реалния резултат. От ГЕРБ-СДС държат това преброяване да се случи.
За обвиненията на вътрешния министър Бойко Рашков към лидера на Бойко Борисов за притежание на банка Дани Каназирева смята, че са чисти политически нападки без никакви доказателства, като политически поръчки тя определи и последните акции на полицията.
Според нея омразата и реваншизмът от страна на служебното правителство към ГЕРБ подкопава демокрацията и сигурността на България.
Дани Каназирева е убедена, че заради всички скандали и опити за очерняне на коалицията ГЕРБ-СДС те ще имат дори по-висок резултат.
"Да смениш главния прокурор с друг не е съдебна реформа. Да се избира главен прокурор от парламента означава да се върнем към Конституцията на Тодор Живков", категорична бе юристът относно предлаганите от "Демократична България" съдебни реформи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Глобяват Община Шумен за недостатъчен контрол на сметището
Дата: 08/05, 01:30
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 01:00
На 8 май църквата почита паметта на Свети апостол и евангелист Йоан Богослов, честват се имената на Йоан, Йоана, Иван, Иванка
Дата: 08/05, 01:00
Роналдо с гол номер 100 в саудитското първенство
Дата: 08/05, 00:45
8 май – Световен ден на Червения кръст и Червения полумесец
Дата: 08/05, 00:30