Проговори още една жертва на серийния убиец Рагевски


08/11/2021, 12:16

Кадър Флагман

Колко ли са още жертвите на серийните убийства заради имоти в Бургас?

Адресната регистрация по лична карта на този мъг е в жилището, където е екзекутиран и разчленен 29-годишният Юмер Мехмед, посочва разследване на Флагман.

Репортер на Флагман се срещна с една от жертвите на назования от Прокуратурата като сериен убиец –  Станимир Рагевски, който е зад решетките от 10 август т.г. Истинско чудо е, че човекът, с когото разговаряхме, е все още жив след близо 5 години ад – бил е системно пребиван, заключван в мухлясали мазета без храна и вода, подлаган на изтезания, на които би завидяла и средновековната Инквизиция, част от езика му липсва, след като е изгорен от силно разяждаща плътта течност.

66-годишният Красимир Димитров е бил подложен на тотална зависимост от своя „благодетел“ Рагевски, с когото го среща съдбата през лятото на 2013 г. Познава много добре нрава на своя началник, както и двамата екзекутирани от него – брокерката Теодора Бахлова (46 г.) и работника Юмер Мехмед (29 г.). Започнал е работа при него като отговорник за трите тоалетни на плажната му кръчма „Адам и Ева“ на Северния плаж в Бургас. Той твърди, че знае кой умишлено запали заведението на Рагевски през нощта на 29 срещу 30 май 2018 г. – убеден е, че това е елиминираният на 4 август т.г. Юмер Мехмед. Целта тогава е била Рагевски да получи застраховката от западащата плажна кръчма. 

Флагман припомня, че при аналогични обстоятелства същото заведение е горяло и преди – през нощта на 25 март 2010 г., когато все още се е наричало „Селена“, със същата цел. 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Как се прави здрав корем
Дата: 22/04, 02:00

Дъжд от "падащи звезди" може да се наблюдава тази нощ
Дата: 22/04, 02:00

Синът на Марадона: Допускаше грешки и плащаше за тях
Дата: 22/04, 01:30

Училище в Шумен, закрито преди 17 години, става център за подкрепа на деца и техните родители
Дата: 22/04, 01:00

22 април: Международен ден на Земята
Дата: 22/04, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия