Стопкадър БНТ
Англия завърши на първо място в група "L" на Световното първенство, след като победи с 2:0 Панама в последния кръг от груповата фаза.
Тимът на Томас Тухел отново не игра много убедително, особено през първата част, но все пак надделя благодарение на класата на Джуд Белингам (62') и Хари Кейн (67'), които се разписаха два пъти в рамките на пет минути, а след като отбеляза първия гол, звездата на Реал Мадрид асистира за втория, пише Спортал.бг.
Кейн пък вече има 11 попадения на световни първенства, с което подобри рекорда по този показател на Гари Линдекер. Панама си тръгва от Мондиал 2026 без точка и като единственият отбор, който не отбеляза нито един гол. На 1/16 финалите Англия най-вероятно ще срещне Сенегал. Другият възможен съперник е ДР Конго.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Община Варна: Минералната вода от чешмата до плувен комплекс "Приморски" не е годна за пиене
Дата: 29/06, 08:02
Натоварено движение на "Капитан Андреево" и "Калотина" тази сутрин
Дата: 29/06, 07:58
Путин: Русия ще продължи да следва целта си да превземе изцяло четири украински области
Дата: 29/06, 07:54
Кръвният център във Варна търси дарители с кръвни групи 0- и A-
Дата: 29/06, 07:47
Националната браншова камара "Плодове и зеленчуци": Все още няма видими ефекти от "Кошницата с грижа"
Дата: 29/06, 07:40