Кадър bTV
Протест срещу пътния травматизъм организира сдружение „Ангели на пътя“ тази вечер. Повод са поредните тежки катастрофи от последните дни, отнели няколко живота.
Демонстрации ще има пред съдебните палати в големите градове в страната от 19 ч., предава bTV.
Организаторите посочват, че се събират в памет на ВСИЧКИ загинали деца по българските пътища, като ще запалят свещи, ще пуснат балони и бели гълъби.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Сиромахов: Хората на Слави сами се изчегъртаха
Дата: 28/06, 09:33
Неправоспособен шофьор и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско
Дата: 28/06, 09:26
В жилищен район в Русе си избраха "Наблюдател на квартала"
Дата: 28/06, 09:24
Климатолог: Поддържайте до 10 градуса разлика с външната температура, за да избегнете топлинен стрес
Дата: 28/06, 09:21
Президентът Вучич обяви оставката си и поиска предсрочни избори в Сърбия
Дата: 28/06, 09:14