Булфото
Полицията в Бургас отцепи района около блок 17 в ж.к. "Меден рудник" заради открита ръчна граната. Боеприпасът е намерен от строителен работник, който разчиствал боклуците от общото помещение в избата на блока. Почистването било връзка с предстоящо саниране на сградата.
Гранатата била силно ръждясала. Мъжът я взел и отишъл с нея при началника на обекта, за да попита какво да прави с нея. Той му казал да я остави в тревата пред блока и да се обади на тел. 112, предаде БНТ.
След подаването на сигнала на място пристигнали екипи на полицията, които отцепили района. Не се е наложило евакуиране на сградата, тъй като граната вече е извън нея. Очаква се на място да пристигне екип на Военноморските сили, който да обезопаси и прибере боеприпаса.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Премиерът свика извънредна среща заради войната в Близкия изток
Дата: 03/03, 12:27
Ниагарският водопат грейна в бяло, зелено, червено
Дата: 03/03, 12:23
Ударен е комплексът на иранско ядрено съоръжение
Дата: 03/03, 12:22
Емблема на Варна става на 101 години
Дата: 03/03, 12:19
Дърво яде знак в София
Дата: 03/03, 12:17