Редактор: Юлия Георгиева
e-mail: [email protected]
снимка Иван Бакалов, фейсбук
Във Фейсбук и в политиката най върви хейт, да сдавиш някого, да подиграеш нещо.
Цяла седмица се подиграват на преговорите между четири партии. Ами нали искахме правителство? (Е, Борисов не иска, разбира се). Как да стане? В Германия колко месеца преговаряха за предишната коалиция, колко за сегашната?
Това коментира Иван Бакалов във фейсбук.
Ето какво казва още той:
И що в мол, аууу.
Май за пръв път се вижда така на масата кой какво иска, предлага. В пряко предаване. За пръв път има някакво разбирателство. Дай да го подиграем и да не допуснем да се разберат за правителство.
Затова у нас три пъти има избори от април до ноември - световен рекорд. Тоя не искал да преговаря с оня, оня не искал коалиция с тоя и т. н. Сега победи партия, която иска да преговаря, със сигурност ще има усилия да провалят опитите за правителство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Файненшъл таймс": ЕС се готви за преговори с Владимир Путин
Дата: 07/05, 22:06
Указ на президента, с който се предлага на НС да избере Румен Радев за премиер, ще бъде обнародван в "Държавен вестник"
Дата: 07/05, 22:02
Бони Тейлър е в кома след спешна операция
Дата: 07/05, 22:00
Сабрутев: ПП няма да подкрепи кабинет на Радев заради спорни назначения
Дата: 07/05, 21:58