ПАОК победи Олимпиакос и съживи надеждите си за титла, Кирил Десподов игра 15 минути

Дата: 12/05, 23:27

Снимка paocfc

ПАОК се доближи само на точка от лидера в класирането на гръцкото първенство АЕК Атина след победа с 2:0 при домакинството си на Олимпиакос в среща от 34-тия кръг.

Така два кръга преди края тимът от Солун има реален шанс да вземе титлата, стига шампионите от АЕК да сбъркат в гостуването си на Олимпиакос или при домакинството си на Ламия.

За успеха срещу Олимпиакос точни за ПАОК бяха Тайсон и Андрия Живкович, съответно в 26-ата и 65-ата минута, предава БТА.

Капитанът на националния отбор на България Кирил Десподов започна на резервната скамейка, но се появи в игра в 75-ата минута на мястото на голмайстора Живкович.

В последните си два мача от първенството ПАОК приема Панатинайкос и гостува на градския си съперник Арис.

В класирането води АЕК със 75 точки, пред ПАОК със 74, Панатинайкос със 71 и Олимпиакос със 70. Арис и Ламия са в дъното, съответно с 52 и 35 точки.

Здравният министър уволни шефа на болница "Лозенец"
Дата: 23/05, 18:021 Коментар

Валери Апостолов, КТ„Подкрепа”: Болниците ще останат без лекари, ако заплатата е 2000 лева
Дата: 23/05, 17:38