снимка Булфото
От днес автобусна линия 409 от Варна до Златните ще бъде обслужвана от 06:00 до 23:00 часа на всеки 30 минути, съобщават от "Градски транспорт."
Автобусите по линията посока "Ривиера", след спирка "Изгрев" ще обслужват спирки "Ален мак" и "ВСУ", "Ален мак" /за "Златни пясъци", "Майстор Манол" и по маршрута си. В посока Аксаково след спирка "Майстор Манол", автобусите ще обслужват "Ален мак", "ВСУ", "Ален мак", "Изгрев" и по маршрута си.
Автобусите по линия 109 преустановяват обслужването на сп. "Ривиера", запазват настоящото си разписание до сп. "Панорама". Автобусите по линия 9 запазват маршрута си до сп. "Журналист".
Очаквана дата за приключване на ремонтните дейности и възстановяване на маршрутите на линия 9 до к.к. "Златни пясъци", на линия 409 до к.к. "Златни пясъци" през "Журналист" е 20.05.2024 г., предаде морето.нет.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Цветана Манева разкри потресаваща случка с фенка
Дата: 21/05, 18:35
150.6 млн.евро инвестиции повече за март
Дата: 21/05, 18:29
Моторист загина във Враца
Дата: 21/05, 18:25
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 21/05, 18:20
МОН преведе 39 милиона по сметките на университетите
Дата: 21/05, 18:00