Булфото
Интензивен е трафикът на граничния контролно-пропускателен пункт (ГКПП) „Капитан Андреево“ на границата с Турция на изход за товарни автомобили. Това съобщиха от Главна дирекция „Гранична полиция“ на сайта си. Информацията за трафика е към 06:00 часа тази сутрин.
На границата с Гърция от 20 януари 2026 г. през граничния преход „Рудозем“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. Автомобили до 3,5 тона преминават и на граничните преходи „Златоград“, „Маказа“ и „Ивайловград“. На граничните преходи „Кулата“, „Илинден“ и „Капитан Петко войвода“ преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове с Република Северна Македония и със Сърбия.
На границата с Румъния трафикът е нормален на всички преходи. На граничния преход Дунав мост „Русе“ се извършват ремонтни дейности на мостовото съоръжение, посочват от „Гранична полиция“ и уточняват, че се извършва поетапно пропускане в двете посоки, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Водата поскъпва в редица градове от днес, във Варна също
Дата: 01/03, 08:31
Българин в Дубай: Не е вярно, че „Бурж Халифа” е била ударена и че има спешна евакуация
Дата: 01/03, 08:26
Иранци празнуват по улиците края на Хаменей
Дата: 01/03, 08:25
Мира Добрева: Баба Дора днес става на 106 години
Дата: 01/03, 08:22
Тръмп заплаши Иран с „невиждана досега сила“ при ответен удар
Дата: 01/03, 08:18