ГЕРБ: Даваме Демерджиев на съд


30/06/2026, 13:54

Стопкадър Нова Тв

Гръмна скандал в политиката.

ГЕРБ ще осъди Демерджиев заради обвиненията, че Борисов има връзка с фирмите за мантинели. Това стана ясно по време на извънреден брифинг на ГЕРБ, на които говориха Тома Биков и Николай Нанков.

"Като вътрешен министър Демерджиев трябва да говори с факти. Той мълчи по много теми като "Петрохан“ и "Боташ“, а ако ще работи с предположения, е добре да работи и по тези въпроси", заяви Тома Биков.

"След Борисов България е имала около 10 министър-председатели, които са подписвали договори със същите фирми. Нека Демерджиев да провери всички тях", каза още Биков.

По думите му и министри на Румен Радев са подписвали договори с тези фирми", заяви още той, цитиран от "Фокус". 

Припомняме, че по-рано днес вътрешният министър Иван Демерджиев заяви, че зад фирмите за мантинели прозира фигурата на Бойко Борисов, пише vesti.bg.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Закопчаха 8 души у нас за измама с евросредства за близо 1 млн. евро
Дата: 30/06, 17:571 Коментар

Заради две минути закъснение: Не допуснаха зрелостници на изпит в МУ-Пловдив
Дата: 30/06, 17:521 Коментар

Спартак 1918 Варна привлече Закария Тиндано
Дата: 30/06, 17:46

Надуваем диван се заби в скалите на Ахелой: Поне трима са в тежко състояние
Дата: 30/06, 17:402 Коментара

Майка от Варна влиза в затвора за неплатена издръжка на двете си деца
Дата: 30/06, 17:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия