Врачанин мина през мантинели и излетя от пътя


20/12/2021, 10:14

Снимка Булфото, архив

Опасна каскада извърши жител на Враца. Пиян шофьор е катастрофирал във врачанското село Ракево, съобщиха от областната дирекция на МВР. Инцидентът е станал снощи, около 19 часа. Лек автомобил, управляван от 52-годишен жител на Враца се ударил в мантинели, след което се преобърнал извън пътя. 

След подаден сигнал на местопроизшествието пристигнал екип на полицията, който тествал шофьора за употреба на алкохол. Оказало се, че той се е почерпил солидно преди да седне зад волана. Дрегерът отчел 1.85 промила в издишания от него въздух. По случая е образувано бързо полицейско производство.  

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кметът: Варна е гостоприемен град с отворени към света хора. Но в България всички са равни пред закона
Дата: 08/05, 18:35

Проф. Здравко Попов: Новият кабинет не е политически, а административен
Дата: 08/05, 18:24

14 души дариха кръв доброволно във Варна днес
Дата: 08/05, 18:10

Французинът Пол Мание спечели първия етап от Giro d’Italia от Несебър до Бургас
Дата: 08/05, 18:00

16 екипажа от страната ще участват в 29-ото Класик рали „Нептун“ във Варна
Дата: 08/05, 17:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия