кадър: Бтв, архив
Българската звезда в баскетбола Александър Везенков и неговият клубен Олимпиакос надиграха германския Байерн в двубой от редовния сезон, а родният състезател бе в основата на победата.
"Чувствам се много добре, идвахме от тежки гостувания и се върнахме у дома след дълго време. Байерн дойде тук след две поредни победи, но в крайна сметка важното е, че спечелихме. Имаме дълбока скамейка, разполагаме с играчи, които могат да се включат във всеки момент. Важното е всички да са здрави и да продължаваме да градим химия", заяви Везенков след срещата, допълва Фокус.
В нея българинът отбеляза 25 точки и общо 35 пункта Коефициент на полезно действие - КПД, с което постигна рекорд в Олимпиакос за най-много КПД рейтинг точки в историята на клуба с общо 3661.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Янкулов предлага критерии за номинации на ключови постове в правосъдието
Дата: 08/03, 11:00
Предупреждават за смущения в електрозахранването в общините Луковит, Плевен, Долни Дъбник и Червен бряг на 9 март
Дата: 08/03, 10:58
44-годишен мъж почина при преход в района на Мальовица
Дата: 08/03, 10:54
Мощен взрив разтърси американското посолството в Осло
Дата: 08/03, 10:51
Гранични полицаи подаряват рози на дамите, преминаващи "Капитан Андреево" на 8 март
Дата: 08/03, 10:48