Черно море гостува в Кюстендил за Купата

Дата: 13/10, 17:32

Снимка Сайт на Черно море

Отборът на Черно море ще гостува в Кюстендил в 1/16-финалите на турнира за Купата на България. Това стана ясно, след като тимът от Югозападната трета лига се наложи с 3:1 срещу Марек Дупница в предварителния кръг на надпреварата.

Домакините стигнаха до обрат, след като Марек откри резултата в 19-та минута чрез Илия Димитров. Домакините изравниха минута преди края на първата част след попадение на Димитър Илиев, а след почивката Цветелин Стоичков и Александър Александров донесоха успеха за Кюстендил.

Така "моряците" ще гостуват на втория в Югозападна Трета лига в последната седмица на октомври, като точният ден и час на двубоя ще стане ясен допълнително.

Тимът на Фратрия ще приеме елитния Берое в мач от 1/16-финалите на турнира за Купата на България.

Това стана факт, след като фратрийци се наложиха с 2:0 като гост на Ботев в Нови Пазар в предварителния кръг от турнирната надпревара. Васил Андони откри резултата в 62-рата минута, а Никола Тотев оформи крайния резултат в 71-вата минута.

Така Фратрия ще приеме Берое в последната седмица на октомври, като точният ден и час на двубоя ще стане ясен след изиграването на всички срещи от предварителния кръг на Купата на България.