Пекселс
Жена е задържана в пернишкото село Дивотино за безразборна стрелба, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Инцидентът е станал във вторник в следобедните часове. Местни хора са подали сигнал, в който се съобщава, че се чуват изстрели от съседен имот.
Служители на Първо районно управление са установили, че 36-годишна жена от селото е стреляла. Тя живее на семейни начала с 44-годишен мъж, а оръжието е законно притежавана от него пневматична пушка.
Двойката е била употребила алкохол. По първоначални данни няма конкретна причина за извършените хулигански действия. Двамата са задържани за срок до 24 часа. Образувано е досъдебно производство, работата, което продължава под надзора на прокуратурата, пише БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Месец на банята в Mr.Bricolage – отстъпки до -20%!
Дата: 14/06, 00:10
Патриарх Даниил: Църквата не заклеймява никого, всеки човек е мил на Господа
Дата: 14/06, 00:001 Коментар
Десетки хиляди се събраха в Рим на демонстрации за и против миграцията
Дата: 13/06, 23:343 Коментара
Валентин Радев: Кандев вероятно гони политическа кариера, но много по-мъжко щеше да е да го беше обявил
Дата: 13/06, 23:242 Коментара
Швейцария води с 1 гол на Катар на полувремето
Дата: 13/06, 23:06