Ето кое е зверски убитото момиче край Благоевград


30/01/2022, 15:07

Кадър БТВ и Булфото

Разбулва се мистерията с убитото момиче в област Благоевград.

17-годишната Виктория, от гърменския квартал "Кремиковци", е момичето, прегазено на пътя Дъбница-Хвостяне снощи. Часове наред бяха нужни на криминалистите да установят самоличността на прегазеното момиче, тъй като нямало никакви документи в себе си, научи Struma.com.

Версиите бяха няколко, но основната работна бе, че става въпрос за любовна драма. Час по час изплуваха детайлите около тежкото произшествие, което в началото приличаше на умишлено убийство.

Ето какво се е случило. Виктория се скарала с бившия си приятел, с когото няколко месеца живеела на съпружески начала, разбра Struma.com.

Снощи двамата се скарали, докато пътували в автомобила му, в който пътувал и негов братовчед. В разгара на кавгата приятелят ударил няколко шамара на момичето и тя скочила в движение, започнала да бяга покрай пътя, в нивите, но той я догонил, бил я отново, и я качил на ръце на задната седалка в автомобила си.

Докато се мъчил на потегли Виктория отворила вратата, с намерение да излезе на платното. Показала се, но приятелят и я хванал за краката и започнал да я дърпа на вътре. Докато се водила тази борба половината от тялото на момичето било извън автомобила.

В този момент с бясна скорост минали 4-имата младежи с БМВ и отнесли Виктория, буквално смазали момичето. Всичко това се случило пред очите на бившия и. Уплашен той изоставил тялото на пътното платно и избягал. Задържан е днес около обяд.

Това е механизмът на нелепата и жестока смърт на Виктория. По случая е образувано досъдебно производство. В ареста са 4-имата младежи от БМВ-то, които ще отговарят за причинена смърт по непредпазливост. Случилото се е видял шофьор на камион, който подал сигнала в полицията. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Земеделец сигнализира за умишлена атака с дрон по 1400 дка реколта с щети за 400 000 евро
Дата: 07/05, 09:18

Загинали са двама души, а 20 са пострадали при катастрофи у нас през изминалото денонощие
Дата: 07/05, 09:10

Омбудсманът призова Народното събрание за спешни законодателни решения
Дата: 07/05, 09:00

Държавите от ЕС и ЕП се споразумяха за облекчаване на правилата за AI
Дата: 07/05, 08:571 Коментар

Затварят временно улицата към Морска гара Варна
Дата: 07/05, 08:51

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия