МЛАДОЖЕНЕЦ СЕ НАПИ И НАБИ ГОСТИТЕ СИ


25/06/2013, 11:46

Швед бе арестуван по време на собствената си сватбена церемония, след като се напи и наби гостите си. Инцидентът с комичен привкус станал през отминалия уикенд в провинция Вермланд, пише Vesti.bg. Прекалилият с алкохола младоженец взел да обижда гостите и да налита на бой, ошамарвайки половин дузина сватбари.

Накрая той си тръгнал от церемонията, а булката го подгонила, опитвайки се да го уговори да остане. Пияният младоженец я блъснал силно, в резултат на което младата жена паднала и ударила лошо главата си.

Притеклите се на помощ сватбари я откарали в болница с подозрения за мозъчно сътресение. В това време младоженецът седнал в автомобила си, но малко преди да го подкара, пристигналите полицаи го арестували.

Брачната нощ младоженецът прекарал в ареста на местния полицейски участък. На другата сутрин, вече трезв като краставичка, той бил освободен.

Не се съобщава дали булката му е простила.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



“Руски устни“: как се постига желаният ефект в естетичните клиники във Варна?
Дата: 14/08, 09:18

ГДБОП удари групи за лихварство и сводничество в Ботевградско, трима са задържани
Дата: 14/08, 09:091 Коментар

Новото приложение за градския транспорт във Варна обединява две билетни системи
Дата: 14/08, 08:562 Коментара

Съдът в Бургас ще гледа жалбата на Христо Широков срещу задържането му под стража
Дата: 14/08, 08:431 Коментар

Как изгодно да заредим дома за цялата седмица в Lidl
Дата: 14/08, 08:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия