Снимка: Булфото
Между 7 и 9 хиляди евро подкуп е взел началникът на ВиК-Несебър, който беше задържан, заедно със заместника си, снощи при специализирана полицейска операция. Това научи „По света и у нас“ от свои източници.
Арестите бяха извършени на главния път между село Кошарица и курортния комплекс "Слънчев бряг". Според неофициална информация поисканата сума е била, за да бъде присъединен имот във вилната зона там към ВиК мрежата. Засега от МВР и прокуратурата отказват коментар.
От ВиК-Бургас излязоха с позиция, че остро осъждат всякакъв тип корупционно поведение и се дистанцират от подобни деяния, извършени от техни служители. Уверяват, че ще бъдат взети необходимите мерки след приключване на разследването.
До късно снощи в сградата на несебърския клон на ВиК се извършваха претърсвания и изземвания на документи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хороскоп за неделя: Телец - приятна изненада; Лъв - уединение; Скорпион - интуиция; Стрелец - интересни предложения; Водолей - вдъхновение
Дата: 28/06, 04:30
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 04:20
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 04:20
На днешната дата в историята
Дата: 28/06, 04:00
Разгадаха тайната на цветното зрение при човека
Дата: 28/06, 02:00