снимка: Raph_PH, Уикипедия
Певицата Пинк ще бъде водеща на церемонията за театралните награди „Тони” през юни, предадоха Асошиейтед прес и Ройтерс.
Трикратната носителка на „Грами“ за първи път ще дебютира като водеща на шоуто, което ще бъде на 7 юни в нюйоркската „Рейдио сити мюзик хол“.
„За мен е чест да водя вечер, посветена на буквално най-трудолюбивите хора в шоубизнеса“, казва Пинк в разпространено изявление. „Бродуей оформи живота ми и начина, по който подготвям моите шоупрограми – това е оказваща подкрепа, приобщаваща и пълна с талант и любов общност. Тези хора създават магия всеки ден и нямам търпение да ги отпразнуваме заедно с целия свят“.
Въпреки че Пинк не е излизала на бродуейска сцена, тя има 15 хита в топ 10 на класацията на списание „Билборд", включително и четири, стъпили на първо място, предава още БНТ.
Продуцентите на 79-ата церемония за наградите „Тони“ в изявление похвалиха Пинк като „смел артист, чийто мощен глас, зареждащо сценично присъствие и неоспорима автентичност въплъщават духа на представление на живо и на театъра“.
Церемонията за наградите „Тони” ще бъде излъчена на живо по Си Би Ес, както и по „Парамаунт плюс", отбелязва Асошиейтед прес.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
БАБХ издирва 800 заклани агнета
Дата: 11/04, 09:55
Пускат допълнителни курсове на автобуси във Варна тази нощ
Дата: 11/04, 09:47
Семейни двойки ще водят новия сезон на "Фермата"
Дата: 11/04, 09:42
Великденско меню: какво да купим и как да го подготвим
Дата: 11/04, 09:40
Цигарите в Гърция поскъпнаха
Дата: 11/04, 09:32