снимка: МРРБ
Трима министри - на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, на земеделието и храните Пламен Абровски, както и заместник-министърът на вътрешните работи Калоян Милтенов ще обсъдят на работна среща в Областна администрация Варна днес въпроси, свързани със строителството на незаконен комплекс в местността Баба Алино край к. к. „Златни пясъци“ близо до областния град.
В срещата ще участват също експерти от Регионалната дирекция за национален строителен контрол – Варна, Регионалната дирекция по горите – Варна и други.
Веднага след срещата те ще се отправят към местността Баба Алино, за да извършат проверка на незаконно изградения комплекс, съобщават от пресцентъра на Строителното ведомство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ВКС: Запазва се тенденцията за високо натоварване на върховните съдии
Дата: 28/05, 12:09
Кранево в очакване на Фестивала на цацата и откриването на летния сезон
Дата: 28/05, 12:05
Черно море потвърди, че Панайотов и Цветомир Панов поемат по нов път
Дата: 28/05, 12:04
Варненски архитект: Градът е болен и трябва да се лекува
Дата: 28/05, 11:532 Коментара
И Влатко Дробаров си тръгна от Черно море
Дата: 28/05, 11:53