Снимка Pixabay
15-годишно момче пострада при инцидент на жп гарата в Бургас - било е засегнато от волтова дъга и е в тежко състояние, съобщиха от полицията.
В 19,49 в Първо РУ е получено съобщение за инцидент в района на 8-ми коловоз, при който 15-годишен младеж се качва върху цистерна, престояваща на коловоза, най-вероятно за да си направи селфи. Момчето обаче е засегнато от волтова дъга. Откарано е с линейка към УМБАЛ Бургас, но вероятно ще бъде транспортиран в Клиниката по изгаряния на Военна болница Варна.
Към момента се провежда оглед на местопроизшествието и се изясняват детайли по инцидента, каза говорителят на полицията Цветелина Рандева.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Човекът, който даде идеята Джирото да дойде в България: Няма нито едно обвинение от отборите на падналите състезатели към пътната настилка
Дата: 11/05, 15:13
Близо 20 държави проявяват интерес към подписване на споразумения за дронове с Украйна
Дата: 11/05, 15:09
Времето във Варна във вторник: До 23 градуса и гръмотевици
Дата: 11/05, 15:03
Премиерът Радев назначи двама заместник-министри на финансите
Дата: 11/05, 14:59
Служителите в белгийските затвори стачкуват заради пренаселеност
Дата: 11/05, 14:52