Снимка: "Градски транспорт"
От "Градски транспорт" имат важна новина за пътуващите с тролейбус номер 83 във Варна.
Оттам въвеждат промени в разписанието от събота - 7 февруари. По линията отново ще се движат тролейбуси и през почивните и празнични дни, като те ще бъдат в интервал от 30 минути.
Така ще можете да се насладите на разходки и почивка, без да се притеснявате за транспорта, пишат във фейсбук страницата си от "Градски транспорт".
От началото на тази седмица в делничните дни тролейбусите по линия 83 се движат в интервал от 20 минути.
Според разписанието, публикувано във Варна трафик, те вече тръгват от спирката до бл. 407 във "Владиславово".
Припомняме, че досега тролейбус 83, чийто маршрут беше от спирка от "ТИС Север" до жп гарата, се движеше само в делнични дни и в много голям интервал от време.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Криминален журналист: Разследващите на двете тройни екзекуции трябваше от началото да се насочат към религиозното течение
Дата: 10/02, 08:40
Йотова ще проведе консултации с АПС, МЕЧ и "Величие"
Дата: 10/02, 08:37
Неизвестен подпалвач всява паника в столичен квартал
Дата: 10/02, 08:21
Глобиха Черно море и Спартак след дербито
Дата: 10/02, 08:19
След бруталното нападение с нож във Варна: Нападателят е задържан, няма данни за психично разтройство
Дата: 10/02, 08:17