Снимка: МВР
От Министерството на вътрешните работи опровергаха появилата се информация за сигнал за поставено взривно устройство преди дербито между „Левски“ София и ЦСКА, което ще се играе на Националния стадион „Васил Левски“ днес от 16:00 ч.
По-рано в публичното пространство се появиха твърдения, че на вход 2 на стадиона е бил подаден сигнал за бомба, предава Нова телевизия. От СДВР обаче категорично отричат подобна информация и уточняват, че след извършена щателна проверка не са открити взривни устройства.
В хода на инспекцията са установени единствено пиротехнически изделия - бомбички и димки с боя, които са били иззети и обезопасени от органите на реда.
Случаят идва на фона на засилени мерки за сигурност около дербито, което традиционно събира голям брой фенове и изисква засилено полицейско присъствие.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ники Кънчев: Да се помолим за нашите братя и сестри от Велико Търново, Габрово, Ловеч...
Дата: 23/05, 11:14
Свлачище отряза пътя към хижа "Плевен", в момента там се намират 6 души
Дата: 23/05, 11:07
Наводнен участък затвори пътя Велико Търново – Габрово
Дата: 23/05, 11:00
Затвориха нелегални СПА обекти и туристически услуги без категоризация
Дата: 23/05, 10:59
Нивото на река Осъм в Троян е достигнало 384 см., в Черни Осъм е на критичния максимум
Дата: 23/05, 10:57