Снимка Фейсбук, Спартак Варна
Енгибар Енгибаров поема поста спортен директор на ФК Спартак Варна, съобщиха от клуба.
Енгибар Енгибаров е име, добре познато на спартаклийската общност. Като бивш футболист на Спартак Варна, а впоследствие и като треньор и спортен директор в клуба, той отлично познава историята, традициите и ценностите на „соколите“.
През годините Енгибаров натрупва богат опит както в българския футбол, така и в чужбина, заемайки различни спортно-технически и ръководни позиции.
За последно Енгибар Енгибаров беше част от спортно-техническото ръководство на ПФК Добруджа, където работи през последните две години.
Със своите познания, професионален опит и дългогодишна връзка със Спартак Варна, той ще има важна роля в развитието на спортно-техническата структура на клуба.
В същото време Пламен Гетов запазва своята позиция в спортно-техническото ръководство на клуба и ще продължи да изпълнява досегашните си функции.
Пожелаваме успех на Енгибар Енгибаров в работата му като спортен директор на ФК Спартак Варна, се казва още в публикацията на "соколите" във Фейсбук.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ден след рождения си ден: Почина млада турска актриса, изиграла Ъшъл в "Шербет от боровинки"
Дата: 15/06, 19:56
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 15/06, 19:50
Дешан: Франция разполага с огромен потенциал, но фаворитът е друг
Дата: 15/06, 19:36
Експерт: Има риск по-ниските цени във веригите да затруднят малките търговци
Дата: 15/06, 19:271 Коментар