ЕЛДОМИНВЕСТ организира мащабна еко-инициатива


Дата: 01/04, 05:00

Компанията празнува своята 35-годишнина с акция по създаване на нови гори в България
 
Известният български производител на електроуреди за дома ЕЛДОМИНВЕСТ отбелязва своята 35-годишнина. По този повод компанията организира национална еко-инициатива под надслов „ВИЕ КУПУВАТЕ УРЕД ЕЛДОМ - ЗАЕДНО ЗАСАЖДАМЕ ДЪРВО!“. Мащабната кампанията предвижда до края на годината да бъдат засадени нови гори в различни района на страната.
Тази събота (26.03.2022 г.) се проведе втората от общо шест акции по залесяване, като 10 декара нова гора от дъб и липа бяха засадени до село Камен бряг, област Добрич. Събитието се осъществи с подкрепата на  „Североизточно държавно предприятие“, а освен  служители и партньори на ЕЛДОМИНВЕСТ, участие взеха и редица доброволци.

Стартът на инициативата „ВИЕ КУПУВАТЕ УРЕД ЕЛДОМ - ЗАЕДНО ЗАСАЖДАМЕ ДЪРВО!“ бе поставен на 19.03.2022 г. със засаждането на 15 декара дъбова гора близо до село Бистренци, област Русе.

В своето еко-начинание компанията си партнира с шестте Държавни предприятия към Министерството на земеделието. Също така, всеки желаещ може да участва като доброволец и да допринесе за увеличаването на горите в България.
ЕЛДОМИНВЕСТ Ви призовава - Включете се в инициативата - „ВИЕ КУПУВАТЕ УРЕД ЕЛДОМ - ЗАЕДНО ЗАСАЖДАМЕ ДЪРВО!“. Нека заедно създадем нови гори в България!
Подробна информация за кампанията и форма за записване на доброволци ще откриете на сайта на ЕЛДОМИНВЕСТ: eldominvest.com.
През годините фирмата непрекъснато утвърждава и развива своята екологична насоченост. Уредите с марка ЕЛДОМ са енергоспестяващи, а за производството им са вложени екологични чисти материали и технологии. Компанията използва енергия от възобновяеми източници и същевременно се стреми към минимални разходи на вода и нулеви вредни емисии.
Като лидер на пазара, ЕЛДОМИНВЕСТ винаги се е стремила към иновации, устойчивост и надеждност във всеки детайл. Компанията пионер първа в страната създава бойлери с емайлирани водосъдържатели и бойлери, работещи с алтернативни източници на енергия.
 
Уредите с популярната марка ЕЛДОМ са синоним на качество, висока енергийна ефективност и надеждност. Произведени в България, днес те работят в повече от пет милиона домакинства в страната и в над 35 държави по света.
 
* публикация

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Зеленски: За нов министър на отбраната на Украйна предложих Михайло Федоров
Дата: 02/01, 22:30

Повдигнати са обвинения на един от участниците в катастрофата с боксьора Антъни Джошуа
Дата: 02/01, 22:20

Любо Ганев: Успехът на българския волейбол през 2025 година струва точно 12 милиона лева
Дата: 02/01, 22:10

Борисов пред Дачков: Всички прекалиха, включително и Пеевски
Дата: 02/01, 22:051 Коментар

Болните от грип се увеличават
Дата: 02/01, 21:52

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия