Ревизоро за изявлението на Гунчева: Москва има ракета, с която да удари Зеленски, но няма да го направи


29/03/2022, 16:26

Редактор: Недко Петров

e-mail: [email protected]

Кадър Нова Тв

Не мога да коментирам изявлението на Елена Гунчева, това е медицински случай, а аз такива на коментирам. Това е единствения начин да ги излъчите, ето вече й посветих пет минути. Н смятам, че трябва по тоя начин да плашиш хората, било за дете, било за някой, който ти се струва, че ти е противен. Използваш ли оръжие срещу някой, значи може да бъде използвано срещу теб. Значи, би могло и във Варна да дойде, както и да влезе в Народното събрание. Трябва ли изобщо да се плашат хората със скелети в гардероба и с несъществуваща опасност. От "Възраждане" си постигнаха целта да влязат в медиите.

Така в "Пресечна точка" по Нова Тв бившият министър Емил Димитов-Ревизоро коментира изявлението на депутата на "Възраждане" Елена Гунчева, която написа, че Русия има високоточкови оръжия и може да улучиии Народното събрание, ако Кирил Петков даде оръжия на Украйна. 

Ракети има, но те няма да бъдат насочени. Дори Москва има ракета, с която могат и Зеленски да ударят, но никога не биха си го позволили и няма да го направят. Не трябва да дрънкаме оръжие, повече отколкото е необходимо. При влизането ни в НАТО последното въоръжение, което в България е дошло, е от 1989 година, 10-и ноември, на девети сутринта е дошло, то вече е на 32 години. То е морално остаряло, половината от него не става за нищо, със самолетите го закъсахме и пак ще търсим на лизинг, новите самолети щели да дойдат след 10 години, каза още Емил Димитров по повод въоръжението на България, която на днешния ден преди 18 години влезе в НАТО.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гонка в Бургас: Задържаха молдовски шофьор и мароканец, издирват още двама мигранти
Дата: 22/08, 16:45

Пожар на АМ „Тракия” затруднява движението към София
Дата: 22/08, 16:39

Витанов: ПБ е отворена за преговори за състава на ВСС с партиите, които искат да се дистанцират от модела Борисов – Пеевски
Дата: 22/08, 16:25

"Уошингтън пост": Руснаците теглят милиарди от банките, за да не конфискуват парите им
Дата: 22/08, 16:181 Коментар

Макрон обяви доставката на ракети прехващачи за Украйна
Дата: 22/08, 16:08

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия