Барселона – Севиля (на 03.04 от 22:00 ч.)
В дуел от 30-ия кръг на Ла Лига, един срещу друг се противопоставят Барселона и Севиля. Във временното подреждане Барселона заема 3-та позиция с петдесет и четири точки, докато Севиля се намира на 2-ро място с петдесет и седем точки.
Възпитаниците на Шави Ернандес показват огромно израстване напоследък, след като постигнаха четири победи в последните си пет мача, при само едно равенство. В последната си шампионатна битка, “каталунците” разгромиха с 4-0 като гости Реал Мадрид в “Ел Класико”. Представянето на Севиля е много колебливо, след като тима записа три равенства, една победа и една загуба в последните си пет двубоя. В последната си шампионатна среща, “андалусийци” стъпиха на криво, завършвайки 0-0 в домакинството си на Реал Сосиедад.
Прогнозата ни е, че Барселона ще спечели с ХК, както и че ще бъдат реализирани минимум три попадения.
Коефициенти и тяхното значение
Коефициентите са един от най-важните компоненти от структурата на спортните залози. Целта на коефициентите за спортни или друг вид събития е да покаже на играчите възможните шансове за краен успех. Определянето на коефициентите се базира върху различни фактори, като например: форма на отбора/състезателя, временно класиране, контузени и/или наказани състезатели, треньорски рокади, за какво се бори даденият отбор или състезател и т.н. Когато се срещат изявен фаворит и изявен аутсайдер, коефциентът за победа на фаворита почти винаги е много нисък. Когато играят отбори борещи се за титлата, като например Барселона и Реал Мадрид, коефициентите за краен успех са изравнени или почти изравнени, като разбира се отново роля в образуването им роля играят много фактори. Основните видове коефициенти, предлагащи се от букмейкърите са десетични (например 1.55) и дробни (например 7/3). Дробните коефициенти основно са предпочитани във Великобритания и Западна Европа.
*публикация
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Зеленски: За нов министър на отбраната на Украйна предложих Михайло Федоров
Дата: 02/01, 22:30
Повдигнати са обвинения на един от участниците в катастрофата с боксьора Антъни Джошуа
Дата: 02/01, 22:20
Любо Ганев: Успехът на българския волейбол през 2025 година струва точно 12 милиона лева
Дата: 02/01, 22:10
Борисов пред Дачков: Всички прекалиха, включително и Пеевски
Дата: 02/01, 22:051 Коментар
Болните от грип се увеличават
Дата: 02/01, 21:52