Стопкадър Фейсбук, Спартак Варна
Официално Спартак Варна е с вдигната забрана от ФИФА за картотекиране на нови играчи, след изплащане на задълженията към Кристиан Илич. Това съобщиха от клуба на страницата си във Фейсбук.
Това е изключително важно, защото ни позволява да продължим да работим по селекцията през този трансферен прозорец. Само допреди няколко месеца всичко това изглеждаше невъзможно и съдбата на клуба беше неясна, но благодарение на постоянна работа, вяра и общите ни усилия, както и на кампанията за набиране на средства, вървим напред и сме още по-мотивирани! Заедно можем!, заявиха от Спартак.
Разбра се още, че днес предиобед "соколите" проведоха бегова тренировка на СК “Локомотив”. Второто занимание за деня е във Фитнес 100 Тона. Утре футболистите ще тренирате двуразово, а в неделя им предстои почивка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Момиче шие тайно първото българско знаме 6 месеца
Дата: 03/03, 11:38
Коалицията „Сияние“ се регистрира за изборите
Дата: 03/03, 11:31
Организират протест срещу изсичането на зелените площи в кв. "Аспарухово"
Дата: 03/03, 11:23
Земетресение разлюля Иран
Дата: 03/03, 11:17
Григор Димитров може да вземе реванш от французин
Дата: 03/03, 10:56