ТИЙНЕЙДЖЪРИ ИСКАХА ДА СВИЯТ "СУБАРО ВИЗИО" ОТ СЕЛСКИ ДВОР


04/07/2013, 18:04

Двама тийнейджъри опитали да задигнат „Субаро Визио“ от двора на имот в село Царевци, община Аврен, съобщават от пресцентъра на варненската полиция. Неуспешната кражба станала миналия петък. След като момчетата не успели в начинанието, избягали, но дни по-късно разследващите стигнали до тях. Двамата тийнейджъри, които са от същото село, прекараха по едно денонощие в ареста, разпитани са и освободени.

Досъдебно производство е образувано срещу 54-годишна жена, в дома на която полицията намери 30 кутии цигари без бандерол. Жената била обект на разследване заради незаконна търговия с вносни папироси. 

24 часа в ареста поседя и 22-годишно момиче, у което е намерено в сряда сутринта пликче с наркотик. Тя е била спряна за проверка на кръстовището на ул. „Княз Черказки“ и ул. „Сава“. До момента тя не е осъждана. Срещу нея е започнато бързо полицейско производство.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Интензивен е трафикът на "Капитан Андреево"
Дата: 23/08, 09:29

Земеделец жъне успехи без евросубсидии и държавна помощ
Дата: 23/08, 09:25

Изчезват най-малките стопанства в България
Дата: 23/08, 09:191 Коментар

Туби, гуми и кофи вместо табели: Как българите си пазят паркоместата
Дата: 23/08, 09:16

Нови удари в Украйна и Русия, нови жертви и свалени дронове
Дата: 23/08, 08:551 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия