Кадър БТВ
Лена Бориславова нахока коалиционните партньори, но Деси Атанасова от ГЕРБ й се подигра след това.
"Всички коалиционни партньори се държат като в детска градина и някой трябва да влезе в трудната роля на координатор - не е красиво, не е лесно, не е приятно, не е и политически изгодно за този някой, но само това прави възможно да се върви напред... макар и бавно" - такъв коментар направи в дискусия във фейсбук говорителката на правителството Лена Бориславова, предаде Факти.
Десислава Атанасова от ГЕРБ пък реагира противоречиво като коментира с ирония качествата на коалиционните партньори и поиска оставката на Бориславова:
"Лена Бориславова - координатор в детската градина
Госпожице Бориславова, коалиционните Ви партньори са Корнелия Нинова, Станислав Трифонов, Христо Иванов, Атанас Атанасов.
Ясно е, че всеки от тях капризничи и " тропа с краче", но не е сериозно, Вие да им давате оценка.
Все пак...
Нинова е лидер на 140 - годишна партия и не сте ѝ на "техноимпексите", на Слави не сте му на "концертите", на Атанасов на "разработките", на Иванов на " промените в Конституцията"
Г-це Бориславова, първата оставка трябва да е Вашата, а ако гореизброените не я поискат, то "детската Ви градина" би се оказала яслена група, която се кара за кофички в пясъчник, но не разбира що е то управление на държава."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гюров на последното заседание на кабинета: Министрите не се скриха зад унизителното оправдание "за два месеца толкова"
Дата: 07/05, 12:00
Браншовик: Ще има череши тази година, но се надяваме да има и нормални цени на пазара
Дата: 07/05, 12:00
Дамянова: Ако ПБ продължи досегашния модел, образът му бързо ще се изчерпи
Дата: 07/05, 11:58
Пиян шофьор на тир едва не събори къща в Харманли
Дата: 07/05, 11:43