Снимка Булфото, илюстративна
Голяма трагедия е станала в българско село.
Багерист е загинал при тежък инцидент по време на изкопни работи за добив на инертни материали в землището на село Лозен. Мъжът, който е от град Септември, е пропаднал в дълбок изкоп заедно с управляваната от него машина.
Сигналът за произшествието е подаден в късния следобед вчера, съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР Мирослав Стоянов.
На място незабавно са изпратени екипи на полицията и пожарната от Септември. Заради това, че изкопът е бил пълен с вода, спасителните действия са били силно затруднени и тялото на мъжа не е могло да бъде извадено.
Днес специализиран екип от водолази продължава операцията по изваждането на багера и загиналия работник от наводнения изкоп, пише Блиц.
По случая е уведомена прокуратурата, която е започнала разследване. Предстои да бъдат изяснени всички обстоятелства и причините, довели до фаталния инцидент.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Трагедия във водите на Струма, двама удавени възрастни, търсят две деца на 10 години
Дата: 03/07, 19:58
Командирът на "Граф Игнатиево" разкри подробности за ескорта на самолета след фалшив сигнал за отвличане
Дата: 03/07, 19:55
По-тесен вместо по широк път: Арест за ремонт на 5-километров път в Кърджалийско
Дата: 03/07, 19:531 Коментар
Бойко Рашков: Пламен Тончев е свързан с незаконния град в „Баба Алино“
Дата: 03/07, 19:39