Кадър БНТ
Силен дъжд и гръмотевична буря прераснаха в интензивна градушка в части на Бургаска област този следобед.
На кадри, разпространени в социалните мрежи от местни жители, се вижда как в бургаския квартал „Меден рудник“ за минути се изсипва силна градушка с големина на бобено зърно, предава БНТ.
Градушка е паднала и в община Руен, където лошото време също е било съпроводено с интензивни валежи, гръмотевици и силен вятър.
Бурята е преминала за кратко, като към момента няма информация за нанесени щети по земеделска продукция, автомобили или инфраструктура.
Още по-рано днес синоптиците предупредиха за опасно време в различни части на страната, с условия за обилни валежи, гръмотевични бури и локални градушки.
Според прогнозите нестабилната обстановка ще се задържи и през следващите часове.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
До 29 май държавните предприятия и дружества трябва да внесат 100% от печалбата си в полза на държавата
Дата: 21/05, 07:49
Пеевски: Сезирам прокуратурата!
Дата: 21/05, 07:461 Коментар
Стоичков: Браво, ЦСКА! "Армейският" дух никога не умира!
Дата: 21/05, 07:43
Натоварено е движението на изхода на ГКПП "Капитан Андреево" и "Лесово"
Дата: 21/05, 07:35
Българска парламентарна делегация е на посещение във Ватикана
Дата: 21/05, 07:27